Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 08/22/2018 12:22:15
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi branżowe
Hodiny a Klentoy 2018

Za 3 tygodnie w Pradze rozpocznie się 27. edycja targów biżuterii i zegarków Hodiny a Klenoty. 

Targi te mogą pochwalić się wieloletnią tradycją i bardzo ciekawą, pod względem architektury, halą wystawienniczą, Holesovice. Impreza potrwa 3 dni, od 13-15.09.2018. Jest to jedyna tego rodzaju impreza w Czechach. Goście mogę nie tylko zapoznać się z prezentowanymi produktami, ale także zobaczyć pokazy mody, wziąć udział w konkursach z nagrodami, posłuchać ciekawych wykładów. W ofercie targów można znaleźć bardzo szeroki asortyment produktów powiązanych z branżą jubilerską, a także bogatą ofertę zegarkową. 

Targi tradycyjnie skierowane są do profesjonalistóww w ciągu pierwszych dwóch dni (czwartek i piątek). W sobotę po raz pierwszy będą połączone z targiem OnaDnes.cz, odwiedzanymi przez około 10.000 gości. 

Więcej na oficjalnej stronie Organizatora. 

Źródło: Materiał prasowy.
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.