Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 09/05/2018 10:47:38
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi jubilerskie | Źródło: amberdna.pl
Umieść DNA bliskiej osoby w biżuterii.
Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? A co Ty na to żeby umieścić DNA bliskiej osoby w biżuterii? Firma AMBER DNA to marka, która zajmuje się właśnie tym. AMBER DNA wykorzystuje specjalną technologię do umieszczania DNA w bursztynie. Taki nowatorski pomysł został stworzony przez biotechnologów z Gdańska. Dzięki temu możemy tworzyć spersonalizowaną biżuterię z cząstką każdego z nas. Więcej na temat biżuterii z Twoim DNA przeczytasz >>>TUTAJ<<<

Co więcej! Już jutro (6 września) o godz. 12.15 ropocznie się wernisaż wystawy autorskiej Alain Roggemaina i Delphine Perrache "Baltic Amber DNA Brussles-Gdańsk" oraz wystawy "Gdańsk Baltic Amber Biennale". Kuratorami wernisażu są Wim Vandekerckhove i prof. Sławomir Fijałkowski. Wernisaż i wystawa odbywają się w ramach 19. Międzynarodowych Targów Bursztynu Ambermart 2018. Przyjdź na stoisko A.127!
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.