Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 11/26/2018 11:53:42
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi branżowe | Źródło: jubinale.com
Jubinale CHRISTMAS 2018
Od 13-14.11.2018 w Krakowie po raz 4 odbyły się Targi Biżuterii Jubinale CHRISTMAS, po raz kolejny stając się miejscem spotkania branży jubilerskiej z Europy Centralnej przed niezwykle ważnym dla firm sezonem bożonarodzeniowym.

To już tradycja, że Wystawcy Jubinale CHRISTMAS z niezwykłą starannością przygotowują wyjątkowe bogactwo świątecznej oferty. Wszyscy Kupcy, którzy przybyli do hali EXPO, mieli możliwość dokonania bezpośrednich zakupów produktów z niemal wszystkich sektorów branży jubilerskiej od ponad 60-ciu firm z takich krajów jak: Czechy, Litwa, Włochy, Niemcy, Wielka Brytania, Estonia, Austria i oczywiście Polska.

Przez dwa handlowe dni, targi zostały odwiedzone przez bardzo liczne grono kupców, profesjonalistów z branży. Wystawcy często podkreślali większą ilość kupców, zwracając szczególną uwagę na klientów ze Słowacji, co jest dowodem na to, że skierowanie prowadzonych działań promocyjnych i marketingowych na południowe rynki, to bardzo dobry kierunek.

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Targów JUBINALE, 13-15 czerwca 2019 oraz Jubinale CHRISTMAS, 13-14 listopada 2019! Więcej na: http://jubinale.com/christmas/

Lubi to

jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.