Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 11/26/2018 12:36:45
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Nie do przegapienia | Źródło: pb-katalog.pl
PB Katalog już wysłany!

informujemy, że w ubiegłym tygodniu została zakończona wysyłka ponad 5.000 bezpłatnych egzemplarzy rocznika branży jubilerskiej, PB Katalog 2019.

W PB Katalogu znajdą Państwo mnóstwo ofert handlowych, przygotowanych specjalnie dla Państwa przez dostawców towarów oraz usług z Polski i zagranicy. Zachęcamy do kontaktu z zaprezentowanymi w nim firmami nie tylko przed sezonem bożonarodzeniowym, ale przez cały kolejny rok. Wierzymy, że pomoże on Państwu w nawiązaniu cennych kontaktów oraz zawarciu wielu korzystnych transakcji. 

Katalogi powinny dotrzeć do Państwa w tym tygodniu.

Jeśli jeszcze nie otrzymali Państwo PB Katalogu 2018 tradycyjną drogą pocztową, bardzo prosimy o kontakt lub wypełnienie krótkiego formularza zamawiającego BEZPŁATNY egzemplarz, który znajduje się na głównej stronie www.pb-katalog.pl.

Lubi to

Jubinale.com
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.