Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 02/03/2019 21:31:22
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: silver.legnica.pl
28. Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej „SREBRO”!
Trwaja przygotowania do Legnickiego Festiwalu SREBRO.

Zapraszamy do udziału w jego najważniejszym wydarzeniu – Międzynarodowym Konkursie Sztuki Złotniczej, a także do Legnicy w dn. 17-18 maja 2019!  

Termin nadsyłania prac konkursowych: 1 kwietnia 2019 r. (Prace muszą w tym terminie dotrzeć do Galerii – nie decyduje data stempla pocztowego.)  

Kartę zgłoszeniową i Regulamin Konkursu już wkrótce znajdziecie na stronie www.silver.legnica.pl. Na zwycięzców jak zwykle czekają srebrne (i nie tylko) nagrody.  

Przypomnijmy jeszcze, że 28. Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej „SREBRO” jest konkursem otwartym – do udziału zapraszamy zarówno artystów profesjonalnych, jak i amatorów oraz debiutantów ze wszystkich zakątków świata.

Zgłaszane prace winny być biżuterią w szerokim znaczeniu tego słowa, reprezentować wysoki poziom artystyczny i wykonawczy, zawierać oryginalną koncepcję twórczą oraz wyraźne odniesienie do tematu Konkursu.

Organizatorzy nie stawiają żadnych ograniczeń co do zastosowanych materiałów i technik. Jednak ze względu na tegoroczny tytuł – podkreślający 40-letnią tradycję Festiwalu – sugerujemy użycie tytułowego srebra.
Ambermart
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.