Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 02/26/2019 18:41:15
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia
FuckUp Story w Galerii YES
FuckUp Story w Galerii YES to spotkanie spod znaku projektowania biżuterii, a jego głównym motywem będą odniesione na drodze do sukcesu... porażki.

Katarzyna Bukowska oraz Magdalena Dąbrowska, główne projektantki w firmie YES Biżuteria, opowiedzą o procesie dochodzenia do formy, sztuce kompromisu, której uczy technologia, a nawet odmowa realizacji projektu ze strony działów sprzedaży czy marketingu.

Pierwsza część spotkania, które rozpocznie się o godzinie 18:00, opierać się będzie na rozmowie z Katarzyną Bukowską oraz Magdaleną Dąbrowską. Opowiedzą o pracy projektantek biżuterii, podzielą się swoimi spostrzeżeniami nt procesu osiągania celów, ale i nałożą na to kalkę doświadczeń z zakresu produkcji, technologii, marketingu.

W drugiej części wieczoru głównymi bohaterami będę uczestnicy, którzy dobrowolnie poddadzą ocenie i weryfikacji swoje projekty – zarówno w sferze planów, jak i przyniesionych z sobą realizacji. Największym wyzwaniem będzie jednak zmierzenie się ze swoją kreatywnością i odpowiedzenie projektem na zadany temat, który zaproponują Katarzyna Bukowska i Magdalena Dąbrowska.

CO: FuckUp Story w Galerii YES
GDZIE: Galeria YES (Paderewskiego 7, 61-770 Poznań),
KIEDY: Czwartek, 14 marca 2019 o 18:00 – 21:00

Więcej informacji na temat spotkania znajdziesz TUTAJ
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.