Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 02/28/2019 10:49:55
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: moimzdaniem.info
Jak przyłączyć się do wystawy Moim zdaniem.
Drodzy artyści złotnicy, twórcy biżuterii, projektanci obiektów! Pozostał Wam już tylko niespełna tydzień, aby dołączyć do wystawy Moim zdaniem.

Jak tego dokonać?
Wysyłając prace na adres: Galeria Otwarta Mariusza Pajączkowskiego. GALERIA OTWARTA, 27-600 Sandomierz, Rynek 2 (odbiór pracy zostanie potwierdzony drogą mailową).  

Każdy z uczestników może przesłać jedną do trzech prac (zestaw stanowi jedną pracę), jednak organizatorzy zastrzegają sobie prawo do decyzji w sprawie ostatecznej formy wystawy.   

Prace (na każdym etapie trwającego projektu) należy przesłać na własny koszt w opakowaniach chroniących je przed uszkodzeniem, możliwych do wielokrotnego wykorzystania, czytelnie oznaczonych imieniem i nazwiskiem.  

Warunkiem udziału w wystawie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz opisu pracy i dołączenia do wysłanych prac (druki można pobrać ze strony www.moimzdaniem.info)

Zgłoszenia można nadsyłać również pocztą elektroniczną na adres wystawa@moimzdaniem.info.  

Wszystkie nadesłane prace spełniające warunki regulaminu i zgodne z założeniami projektu, zostaną sfotografowane na białym tle. Aby zapobiec błędom czy krytycznym uwagom Autora po publikacji zdjęcia obowiązkowe jest dołączenie zdjęcia prac (wykonanego choćby telefonem komórkowym) przedstawiające proponowany przez Autora układ prac.  

Autorzy otrzymają na adres e-mail podany w zgłoszeniu fotografie wykonane na potrzeby wystawy. Organizatorzy wyrażają zgodę na publikowanie tych zdjęć w dowolnych mediach pod warunkiem zachowania podpisu lub zamieszczenia bezpośrednio pod fotografią tekstu: ©www.pb-studio.pl, wystawa biżuterii „Moim zdaniem…”
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.