Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 03/19/2019 19:37:36
Kategoria: Sylwetki - Artyści, Projektanci | Tablica: Artyści, Projektanci | Źródło: galeriayes.pl
Krótka historia pewnej wyjątkowej Polki
Dominika Durtan, prowadząca Durtan Design, multidyscyplinarna artystka i projektantka, która została wyróżniona w tegorocznym projekcie Artistarjewels.com. Urodziła się i wychowała w Polsce, przed przyjazdem do Kanady mieszkała w Nowym Jorku (pracując jako niezależny dyrektor artystyczny dla firm jubilerskich wśród innych klientów), a ostatnio w Dubaju (pracując jako projektant różnych magazynów, wśród nich Harpers Bazaar Sztuka). W Dubaju prowadziła również prywatną atelier sztuki w historycznej dzielnicy Bastakiya.

Dominika Durtan ma profesjonalny warsztat w wielu dziedzinach: rysunku, malarstwa, grafiki komputerowej, fotografii, rzeźby w kamieniu, ceramice i rzeźbieniu w drewnie. Jej prace były prezentowane w Europie, Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Wykonała niezależne prace ilustracyjne i projektowe dla firm, od małych firm po duże firmy. Dominika posiada dyplom magistra sztuki z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i uzupełniła swoją edukację szkoleniem międzynarodowym. www.dominikadurtan.com
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.