Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 04/03/2019 12:20:18
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia
Wystawa biżuterii z komunikatem "Moim zdaniem." już jutro w Galerii YES!
GALERIA YES i organizatorzy projektu "Moim zdaniem... Wystawa biżuterii z komunikatem" serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy, który odbędzie się 4 kwietnia br. o godzinie 19 w Poznaniu, przy ulicy Paderewskiego 7.  

Liczba Autorów - uczestników projektu - przekroczyła już liczbę 80. Liczba prac to ponad 200 przedmiotów. Komentarze i treści w pracach zawarte zasługują na wyjątkową uwagę. Zaś spotkanie z publicznością będzie pretekstem do wielu rozmów. Tego dnia poprosimy też uczestników spotkania o podzielenia się swoimi emocjami. Zapowiada się naprawdę wyjątkowy wieczór.  

Przy okazji zapraszamy wszystkich złotników, którzy chcieliby dołączyć do projektu, o kontakt: wystawa@moimzdaniem.info

Szczegóły projektu i regulamin znajdują się na stronie www.moimzdaniem.info (www.in-my-opinion.info - wersja angielska).   

Do zobaczenia w Galerii YES!

Lubi to

Jubinale.com
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.