Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 04/04/2019 15:18:56
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: elle.pl
Pierwsza konferencja ELLE!
6 marca odbędzie się pierwsza konferencja ELLE o modzie trendach i kobiecości.   

W programie 17 wykładów w 3 blokach tematycznych.  

Najlepsi prelegenci (a wśród nich: KASIA NOSOWSKA, GOSIA BACZYŃSKA i MAGDA MOŁEK) i specjalny Apartament ELLE, a w nim: warsztaty ze stylizacji, makijażu i fotografii.  

W przerwie zjedz z nami lunch w Hotelu Raffles i przyjmij prezent od ELLE  

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Zainteresowanie konferencją przerosło oczekiwania organizatorów! Pula biletów wyczerpała się w 2 dni!!   

Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, którzy nie zdążyli kupić biletów, ELLE uruchomiło sprzedaż biletów na live streaming z konferencji.   

Kody dostępu do transmisji online w cenie 29 zł są już dostępne pod adresem: https://www.elle.pl/elleaboutfashion  

Partnerzy: Sisley i APART  

Szczegółowy opis wydarzenia:  
Spędź dzień z redakcją ELLE. Odkryj kulisy pracy w światowym piśmie o modzie. Poznaj tajniki pracy w branży mody i dowiedz się od najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, jak założyć własną markę i sprawić, żeby odniosła światowy sukces. Zobacz, jak moda zmieni się w niedalekiej przyszłości i dlaczego, stojąc codziennie przed swoją szafą i zastanawiając się, co masz na siebie włożyć, masz na nią tak ogromny wpływ. Posłuchaj, jak powstają światowe trendy i jaki kolor będzie modny w 2020 roku! Sprawdź, dlaczego to Ty masz większy wpływ na modę dziś niż projektanci. Zainspiruj się historiami niezwykłych kobiet, które odnalazły życiowe pasje i zmieniły swoje życie.  

Zapraszamy Cię na pierwszą edycję konferencji ELLE ABOUT FASHION. 1 dzień, 17 wykładów, 3 bloki tematyczne: Fashion Now, Fashion Future, Beyond Fashion. To wszystko już 6 kwietnia w hotelu Raffles Europejski w Warszawie. Wśród gości: Marlena Woolford (światowej sławy trendwatcherka), Olka Kaźmierczak (specjalistka biznesu mody, strateżka), Gosia Baczyńska, Magda Mołek, Katarzyna Nosowska, Marcin Świderek (szef działu mody ELLE). Przyjdź, posłuchaj ekspertów, spotkaj się z redakcją i weź udział w warsztatach organizowanych w luksusowym i pełnym niespodzianek apartamencie ELLE.  

Agenda do pobrania na stronie:     https://www.elle.pl/elleaboutfashion
Jubinale.com
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.