Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 05/22/2019 16:34:44
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi jubilerskie | Źródło: gifton.top
Firma Hanipol na targach Gifton.top Targi Upominków i Dekoracji !
13- 15 czerwca w trakcie Targów Upominków i Dekoracji Gifton.top wystawiać się będzie firma Hanipol. Już wiadomo, że zajmie stoisko DO3H! Zobacz jaką piękną porcelanę firma Hanipol posiada w swojej ofercie TUTAJ.  

Firma Hanipol od 1990 specjalizuje się w imporcie i sprzedaży upominków i artykułów dekoracji wnętrz. Zaopatruje hurtownie i sklepy jubilerskie, z upominkami, meblami, kwiaciarnie, centra ogrodnicze, galerie, instytucje użyteczności publicznej i zakłady pracy. Ponieważ grono klientów Hanipolu składa się z firm różnej wielkości, poczynając od sklepów detalicznych a kończąc na potentatach, ma ona ogromne doświadczenie w obsłudze klienta i potrafi spełnić oczekiwania każdego z nich.
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.