Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 07/17/2019 16:39:36
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia
Drogocenne podróże. Wystawa fotografii oraz biżuterii etnicznej
Wystawa „Biżuteria Świata” to osobisty zapis z podróży Marii Magdaleny Kwiatkiewicz. Podczas tej wystawy autorka nie tylko podzieli się z nami swoim postrzeganiem świata poprzez fotografię, ale przybliży nam egzotykę dalekich kultur, również dzięki prezentowanej biżuterii etnicznej. Obiekty, które będziemy mogli podziwiać to tylko fragment większej kolekcji, która powstawała przez lata. Dzięki pasji autorki do podróżowania, fotografii i biżuterii będziemy mieli okazję bliżej zapoznać się z kulturą egzotycznych plemion. Poznać ich zwyczaje i wierzenia, które często grają kluczową rolę w procesie tworzenia ozdób.

Na wystawie zobaczyć będzie można biżuterię i fotografie z Mali, Ekwadoru, Papui, Tajlandii, Nepalu, Indii, Etiopii, Kamerunu, Tybetu i Chin. 

Wystawa odbędzie się w  piątek 2 sierpnia o godz. 19.00 w Muzeum Biżuterii Współczesnej (Plac Konesera 8, lokal 20, 03-736 Praga, Warszawa)
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.