Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 09/12/2019 12:18:25
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Nie do przegapienia | Źródło: pb-katalog.pl
PB Katalog 2020 - jak dodać swoją ofertę?

Wraz ze zbliżającym się końcem roku rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnego, 21. wydania zbioru ofert dostawców produktów i usług dla jubilerów, PB Katalogu na rok 2020 (www.pb-katalog.pl).

Zamieszczenie oferty w PB Katalogu pomoże Wam zaprezentować ofertę szerokiemu gronu potencjalnych klientów branżowych oraz nawiązać nowe kontakty handlowe z odbiorcami produktów i usług jubilerskich - trafi on bezpłatnie do 5 500 firm powiązanych z branżą jubilerską, korzystających z PB Katalogu m.in. jako podręcznego zbioru ofert, w tym w okresie przedświątecznym.

Prospekt informacyjny znajduje się pod poniższym linkiem:
Prospekt PB Katalog
 
PB Katalog jest najszerzej dystrybuowanym katalogiem branży jubilerskiej w Polsce. Reklama jest w bardzo rozsądnej cenie, a pracuje przez cały rok Jest on obecnie bezkonkurencyjnym zbiorem ofert w Polsce, co potwierdza liczba zadowolonych i powracających reklamodawców.  

Dystrybucja:
21. edycja katalogu zostanie wydana w listopadzie, a więc w najgorętszym, przedświątecznym okresie. Katalog zostanie rozesłany pocztą (dystrybucja jest darmowa) do 5 000 firm jubilerskich, sklepów, galerii, salonów jubilerskich itp, a następnie, przez cały rok kolejne 500 egzemplarzy zostanie rozdanych odwiedzającym na imprezach targowych, takich jak: Amberif, Jubinale, Ambermart, Gold Expo, JUBINALE Christmas oraz na innych imprezach branżowych, w których uczestniczymy (np. Hodiny a Klenoty, w Pradze Amber Trip w Wilnie).

Format:
Format PB Katalogu to 155mm x 225mm. Pomagamy także w projektowaniu reklamy, więcej informacji w prospekcie.

Płatność:
Szczegóły w załączonym prospekcie. Najpopularniejsze zamówienie to 2 strony reklamy w cenie 2 500 zł netto, minimalne zamówienie to 1 strona w cenie 1 900 zł netto.

Termin:
Zamówienia na reklamę przyjmujemy do 11 października 2019

Płatność może zostać rozłożona na raty lub przeniesiona na przyszły rok. 

Zapraszamy do kontaktu!
email: info@pb-group.eu
tel.: +48 58 520 90 99
amberif
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.