Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 05/20/2020 16:34:52
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi jubilerskie | Źródło: benchpeg.com
Brytyjskie targi rzemieślnicze uruchamiają interaktywny program online na rok 2020
Brytyjskie targi rzemieślnicze (BCTF) ogłosiły, że poprowadzą interaktywną wystawę online dla projektantów, którzy już są zapisani na tegoroczne wydarzenie. Internetowy program będzie dostępny dla zarejestrowanych i zatwierdzonych nabywców od 14 do 15 czerwca (10.00 - 17.00) za pośrednictwem strony internetowej BCTF , a tegoroczni laureaci nagrody BCTF zostaną ogłoszeni w poniedziałek 14 czerwca o godzinie 17.00.

Kolejna fizyczna edycja BCTF odbędzie się jak zwykle w Yorkshire Event Centre w Harrogate w dniach 11-13 kwietnia 2021  

Margeret Bunn, organizator pokazów, powiedziała:  

„Podobnie jak inni organizatorzy wystaw, byliśmy zmuszeni odwołać tegoroczne targi, które w normalnych okolicznościach odbyłyby się w kwietniu w The Yorkshire Event Centre. Mimo że byliśmy zdruzgotani, natychmiast podjęto decyzję o zorganizowaniu wystawy online. Od tego czasu uruchamiamy wszystkie elementy niezbędne do zorganizowania fantastycznego wydarzenia, jednocześnie wspierając naszą społeczność projektantów poprzez kanały online, przy stałej promocji w mediach społecznościowych oraz poprzez nasz obszerny program pomocy i porad biznesowych.  

Niepewność wokół tego, czy zaplanowane jesienne targi prezentów będą mogły się odbyć, oznacza, że ​​więcej kupujących będzie czerpać z inicjatyw internetowych. Termin wydarzenia ładnie pasuje do jesiennego okresu zakupów, dając detalistom możliwość wyboru i zamówienia zapasów na ponowne otwarcie sklepów i na okres świąteczny.

Wiele wystaw starało się prowadzić programy online, ale skala BCTF i zwarta natura naszej społeczności oznacza, że ​​byliśmy w stanie zrobić coś, co, mam nadzieję, będzie wyjątkowe. Mamy już wyjątkowy katalog online, który stanowi mini-wystawę online i na którym mogliśmy w znacznym stopniu rozwinąć wydarzenie czerwcowe.  

Projektanci, którzy mieli wystawić się w kwietniu 2020 r., Zostali już zaproszeni do przesłania do 20 zdjęć nowych produktów i filmów wprowadzających do BCTF online, które będą dostępne dla zarejestrowanych nabywców handlowych w dniach 14–15 czerwca. Pracujemy również nad wprowadzeniem w pełni interaktywnych elementów na żywo, ale ponieważ są one jeszcze w fazie opracowywania, pełne szczegóły zostaną wkrótce ogłoszone”.  


Wydarzenie online będzie wspierane przez obszerny i interaktywny podgląd nowego programu, który zostanie wysłany e-mailem do tysięcy kupujących przed wydarzeniem. Zwycięzcy nagrody BCTF 2020 są właśnie wybierani przez sponsorów, The Heart Gallery, Platform Gallery i Pyramid Gallery, ogłoszą wyniki w poniedziałek 14 czerwca o godzinie 17.00.  

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się na wydarzenie, odwiedź stronę bctf.co.uk

Źródło: Benchpeg
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.