Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 05/21/2020 12:23:47
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi jubilerskie | Źródło: galeria.legnica.eu
Silver on!line
Legnicki Festiwal Srebro 2020 nie odbył się. Wystawy i wydarzenia zostały przeniesione na przyszły rok. Ale miesiąc, który miał być świętem srebra – pozostanie nim!

Zobacz SREBRO On!-Line czyli wirtualny maj ze srebrem. W ten sposób symbolicznie zjednoczymy się ze srebrem, by uczcić festiwal, spopularyzować biżuterię autorską, a także dodać otuchy Artystom i Przyjaciołom srebra na całym świecie.

"Na tę edycję Festiwalu, obok polskich artystów, zaplanowaliśmy indywidualne i zbiorowe wystawy artystów m.in. z Chin, Słowacji, Francji, Belgii, Litwy, Niemiec i Holandii i oczywiście otwarcia wystaw z udziałem autorów. Tymczasem wszyscy bez wyjątku zamiast lśnić na wernisażach, tkwią w trudnej sytuacji i przerażających realiach". - tłumaczy Justyna Teodorczyk, dyrektorka Galerii Sztuki.

Srebro On!-line to nie festiwal w wersji on-line. To specjalnie przygotowany na profilu fejsbukowym festiwalu i na stronach: galeria.legnica.eu oraz silver.legnica.eu, pakiet materiałów archiwalnych, informacyjnych i wizualnych, przybliżających fenomen festiwalu i jego sedno - autorską biżuterię, której próżno szukać w sklepach jubilerskich.

"Nie zapominamy o legniczanach - naszej najwierniejszej publiczności, którzy pewnie tęsknią za srebrem nie mniej niż my, organizatorzy. Wszystkich przyjaciół Srebra zapraszamy na nasz profil społecznościowy https://www.facebook.com/galeria.sztukiwlegnicy/  i stronę galeria.legnica.eu, gdzie przez trzy dni można będzie nie tyko poznać historię festiwalu, ale także na przykład zobaczyć złotnicze zbiory galerii" - dodaje Justyna Teodorczyk.  

Od 8 maja można odwiedzić wirtualną wystawę biżuterii z Legnicy na największym złotniczym serwisie Europy - KLIMT02, zostały tam udostępnione zapisy filmowe i zdjęciowe dokumentujące poprzednie edycje. Udostępnono katalogi wystaw i nową publikację galerii. 

Możesz mieć wypływ na SREBRO On!-Line - możesz śmiało udostępniać swoje zdjęcia i filmy na wydarzeniu Silver On!line. Możesz też przesłać materiały bezpośrednio na email (galeria@galeria.legnica.eu), a organizatorzy zadbają o ich udostępnienie.  

Więcej na temat Srebro On!-line znajdziesz TUTAJ.
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.