Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 05/27/2020 09:50:53
Kategoria: Moda | Tablica: Trendy | Źródło: prestigeonline.com
Czy tak będą wyglądać restauracje po kwarantannie?
Teraz gdy blokada zbliża się ku końcowi na całym świecie, restauracje wkrótce zostaną ponownie otwarte. Ale uporczywe obawy o potrzebę dystansu społecznego prawdopodobnie spowodują, że wielu klientów nie będzie czuć się komfortowo w zatłoczonych jadalniach. Wspierani przez projektantów specjaliści z restauracji szukają rozwiązań, które mogłyby pomóc im w odzyskaniu równowagi.

Jednym z pomysłów jest koncepcja Plex'Eat (na zdjęciu powyżej). Została zaprojektowana przez Christophe Gernigon, który wykorzystał swój wolny czas podczas pandemii, aby wymyślić tę koncepcję zawieszonych dzwonów z pleksiglasu, które zapewnią minimalną barierę między klientami dla optymalnego dystansu społecznego.

Zobacz TUTAJ więcej pomysłów na zagwarantowanie klientom restauracji większego bezpieczeństwa. Takie projekty mogą wkrótce wpłynąć na układ naszych ulubionych restauracji.
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.