Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 05/27/2020 10:17:03
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi jubilerskie | Źródło: orafoitaliano.it
Oroarezzo odłożone do 2021 roku i na razie wskazuje na cyfrowy świat
Sytuacja zdrowotna we Włoszech nadal wywołuje silną niepewność. Warunki te nie gwarantują obecności kupujących z całego świata na targach we Włoszech zaplanowanych na nadchodzące miesiące.

Włoska grupa wystawiennicza postanowiła zatem odłożyć targi Oroarezzo , zaplanowane od 18 do 21 lipca, do przyszłego roku, ponieważ nie może zagwarantować wystawcom obecności zagranicznych nabywców. Jednak IEG zamierza zaoferować firmom możliwość zaprezentowania swoich towarów Made in Italy za pośrednictwem kanałów cyfrowych.

Tak narodził się projekt Oroarezzo On Stage, wirtualna wizytówka pokazująca nowe kolekcje na rynkach światowych. Uczestniczące firmy będą wspierane przez ekspertów w tworzeniu profesjonalnych usług fotograficznych w celu stworzenia i udostępnienia katalogu zawierającego zdjęcia i filmy z najnowszymi wiadomościami o produktach.

Konkurs Premiere również ląduje w Internecie i został z tej okazji przekształcony w Premiere Digital Edition. Tytuł konkursu zostanie zaprezentowany przez Beppe Angiolini, honorowego prezesa Izby Kupujących Moda i dyrektora artystycznego Oroarezzo, podczas live na Instagramie 9 czerwca. 

Źródło: www.orafoitaliano.it
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.