Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 06/23/2020 13:18:39
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi jubilerskie | Źródło: jubinale.com
JUBINALE LATO - pierwsze w tym roku targi jubilerskie w Polsce!
Targi JUBINALE, które odbędą się 25-27.06.2020 są już przygotowane na przyjęcie gości.  

Sklepy i salony jubilerskie, choć jeszcze nie osiągnęły obrotów z przed pandemii, to z dnia na dzień ich sytuacja się poprawia.  

Producenci oraz importerzy (Wystawcy targów), są jednak w trudniejszej sytuacji, wciąż oczekują na „odmrożenie” i powrót do normalności. 

Targi są do tego świetną okazją, więc z pewnością Wystawcy przedstawią Państwu w Krakowie najlepsze oferty.  W ich imieniu serdecznie zapraszamy - liczymy na Waszą liczną obecność i dokonanie atrakcyjnych transakcji!   


JUBINALE LATO to pierwsze w tym roku targi jubilerskie w Polsce, które mogą się bezpiecznie odbyć. Biorąc pod uwagę niepokój epidemiologów w stosunku do okresu jesiennego być może to jedyne targi, na które będziemy mogli w tym roku Państwa zaprosić. Tym bardziej dołożyliśmy wszelkich starań żebyście czuli się komfortowo i bezpiecznie.  

Zapewniamy Państwa, że przygotowaliśmy i wdrożyliśmy wszystkie niezbędne procedury zalecane przez rząd oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.   Głównym obostrzeniem dla organizatorów targów jest ilość osób przebywająca podczas imprezy targowej w przeliczeniu – 1 osoba na 4 m2. Prosimy zauważyć, że targi JUBINALE są imprezą B2B (nie zapraszamy widzów ani gości z miasta) dzięki czemu spotykamy się w wąskim gronie branży jubilerskiej. Natomiast dzięki wielkości i kubaturze, obiekt EXPO KRAKÓW oddaje do dyspozycji naszych gości łączną powierzchnię ok. 8000 m2, co zapewnia pełną swobodę oraz to, że w żadnym momencie trwania targów z dużą pewnością nie nastąpi przepełnienie ilości osób w przeliczeniu na 4 m2.    

Już dziś zaloguj się na www.e.jubinale.com. Przejdź do zakładki „Lista pracowników” i wydrukuj „Karty Rejestracyjne” dla siebie i swoich pracowników, którzy przyjadą na targi.   Jeżeli nie masz jeszcze konta na e.jubinale.com – załóż bezpłatne konto dla firm i dodaj pracowników. Zacznij od formularza rejestrującego firmę  http://e.jubinale.com/guest/register        

Do zobaczenia w Krakowie!  
25 czerwca w godz. 10:00-18:00  
26 czerwca w godz. 10:00-18:00  
27 czerwca w godz. 10:00-16:00       

Zespół JUBINALE   Tel. +48 58 520 90 99  

Hala EXPO KRAKÓW, ul. Galicyjska 9    

www.jubinale.com
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.