Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 07/07/2020 11:15:17
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi branżowe | Źródło: jubinale.com
JUBINALE 2020, wyjątkowa, 13. edycja
13. edycja Międzynarodowych Targów JUBINALE, która odbyła się w dniach 25 – 27 czerwca 2020 była wyjątkowa pod każdym względem.

Jeszcze na miesiąc przed targami w ogóle nie było wiadomo czy imprezę uda się zorganizować. Brak precyzyjnych wytycznych Rządu RP w związku z epidemią COVID – 19 wprowadzał wiele znaków zapytania i powodował niepewność wśród potencjalnych uczestników targów. W efekcie, po zdjęciu części ograniczeń liczba wystawców mimo wcześniejszego optymizmu w branży była mocno uszczuplona, a na targi nałożono wiele obostrzeń sanitarnych. Mimo to pokazaliśmy, jak silna jest chęć działania i wspólnie daliśmy radę! A Ci z Państwa, którzy mieli w sobie odwagę na podjęcie biznesowego ryzyka zasługują na szczególny wyraz uznania – zarówno uczestnicy z Polski jak i liczni goście z zagranicy!

Czytaj więcej: http://jubinale.com/historia-poprzednie-imprezy-targowe/minione-edycje/2020-2/
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.