Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 08/07/2020 16:28:52
Kategoria: Biżuteria | Tablica: Bursztyn | Źródło: amberif.amberexpo.pl
Amberif Selection

Amberif Selection (dawniej Mercurius Gedanensis)
to konkurs towarzyszący targom od 1995 roku, czyli ich drugiej edycji. W tym roku zaobserwujemy zmianę w tym dedykowanym wystawcom wydarzeniu, gdyż nie tylko będzie nagradzał najlepsze prace, ale będzie się wiązał z mocną i konsekwentną promocją zwycięzców poprzez globalne kampanie reklamowe targów.  

Konkursowa biżuteria eksponująca wyjątkowość bursztynu, tradycyjne rzemiosło, perfekcyjne wykonanie, najwyższą sztukę złotniczą, projektowe innowacje ma trafić do światowego medialnego obiegu, być prezentowana na prestiżowych wystawach i w kolekcjach muzealnych. Ma być źródłem zarówno satysfakcji dla autorów, ale również rozpoznawalnym elementem wizerunkowym samych targów, co jest we współczesnym, „Instagramowym” świecie najlepszym i najskuteczniejszym rodzajem promocji zarówno dla nagrodzonych jak i organizatorów.  

Celem konkursu jest poszukiwanie najlepiej zaprojektowanych i mistrzowsko wykonanych produktów oraz ciągłe inspirowanie autorów do poszukiwania ponadstandardowych rozwiązań użytkowych, technologicznych i stylistycznych. W dotychczasowej historii konkursu pojawiały się produkty, które stały się ikonami branży jubilerskiej i bursztynniczej w Polsce i na świecie. Liczymy, że w tym roku będzie podobnie.  

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: design oraz mistrzostwo jubilerskie, a ich laureaci otrzymują prestiżowe statuetki Ministra Rozwoju (Grand Prix) i Prezesa Międzynarodowych Targów Gdańskich oraz liczne wyróżnienia. Kuratorem konkursu jest Krzysztof Jacobson, a jurorami: Marcin Zaremski, Arek Wolski i Anna Sado. Nagrodzone obiekty staną się wizytówką polskiego złotnictwa w kolejnym roku.  

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Zródło: http://amberif.amberexpo.pl/title,Amberif_Selection_,pid,4515.html
Jubinale.com
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.