Opublikowane przez:Andrzej Sadowski (administrator) - PB Group

Data: 01/22/2014 18:44:14
Kategoria: Nauka, Porady, Warsztaty | Tablica: Nauka zawodu | Źródło: amber.org.pl
Kurs „Sprzedawca wyrobów bursztynowych"

Sprzedawcom nierzadko brakuje podstawowych informacji, które mogą być wykorzystane jako atut w sprzedaży i marketingu bursztynowej biżuterii. Dlatego też aby podnieść kwalifikacje pracowników podczas najbliższych targów Amberif organizujemy kurs podstawowy Sprzedawca Wyrobów Bursztynowych.

Kurs kierowany jest do wszystkich pracujących z bursztynem, zwłaszcza pracowników biurowych i handlowców. Ma za zadanie przekazać najważniejsze informacje o geologii i pochodzeniu bursztynu, współczesnych metodach obróbki i modyfikacji kamieni, inkluzjach i imitacjach, a także ugruntować i uporządkować poznane już informacje .  

Kurs odbędzie się w salach seminaryjnych Amberexpo w Gdańsku drugiego dnia targów Amberif 20 marzec 2014 (czwartek) w godzinach 10-17  

Program kursu „Sprzedawca wyrobów bursztynowych - kurs podstawowy”:  
Prof. dr hab. Barbara Kosmowska-Ceranowicz – Pochodzenie i złoża bursztynu bałtyckiego, inne żywice kopalne i żywice subfosylne. 2h
Ryszard Uliński – Surowiec bursztynowy - podstawowe metody obróbki. 1h
Dr inż. Ewa Wagner-Wysiecka – Imitacje bursztynu bałtyckiego. 1h
Dr Elżbieta Sontag – Inkluzje organiczne w bursztynie bałtyckim. 1h
Anna Sado – Pytania najczęściej zadawane przez klientów i sprawdzone na nie odpowiedzi. 1h  

Cena kursu dla członków MSB 300 PLN + vat, dla pozostałych 350PLN + vat w tym materiały MSB (Bursztyniska, ulotki, BPO cz. 1 i 2). 

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres info@amber.org.pl do 01 marca 2014.

Uwaga - uczestnictwo w kursie wymaga wcześniejszej rejestracji w biurze MSB! W przypadku zainteresowania osób obcojęzycznych przewidujemy tłumaczenie symultaniczne na język angielski.

Reposty

jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.