Opublikowane przez:Andrzej Sadowski (administrator) - PB Group

Data: 05/06/2014 11:06:13
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Inne imprezy targowe | Źródło: art-sfera.pl
Art Sfera – Targi Sztuki i Designu w nowej lokalizacji

Zapraszamy na kolejną, letnią edycję Targów Sztuki i Designu ART SFERA. Trzecia edycja targów odbędzie się w niedzielę 15 czerwca br., w godzinach 11-20. Targi odbędą się w nowej lokalizacji w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.


Kolejne spotkanie ArtSfera, odbędzie się pod szyldem „więcej sztuki.” – tym hasłem chcemy przybliżyć odwiedzającym dobre projektowanie i pokazać sztukę użytkową od Polskich projektantów. Targi to również zakupy i spotkania z artystami i twórcami, których prace na co dzień, są dostępne jedynie w internecie. Na odwiedzających będzie czekać ok. 100 wystawców oferujących sztukę użytkową, meble, odzież, galanterię oraz biżuterię. Swoją ofertę zaprezentują również szkoły i centra artystyczne oferujące programy hobbystyczne i edukacyjne, a także producenci i dystrybutorzy materiałów dla sfery ART

Trzecia edycja targów odbędzie się w dobrze znanym warszawiakom, Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Doskonała lokalizacja – ścisłego centrum miasta, klimatyczne wnętrza oraz historia obiektu, zachęcają do zwiedzania obiektu oraz zakupów.

Podczas Targów Art Sfera, w tym samym czasie na miejscu odbywa się też Big Book Festival oraz Targ Zdrowej Żywności.

Więcej informacji dot. targów dostępne na www.art-sfera.pl oraz https://www.facebook.com/ArtSfera
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.