Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 05/29/2014 11:36:25
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi branżowe | Źródło: hodinyaklenoty.cz
Targi Hodiny a Klentoy w Pradze

Organizatorzy targów Hodiny a Klenoty serdecznie zapraszają do skorzystania ze specjalnej oferty dla polskich wystawców!

Targi Hodiny a Klenoty (Watches and Jewels), organizowane w Pradze na historycznych terenach targowych, sa jedną z ważniejszych imprez branżowych w regionie Europy Centralnej. Odbędą się w dniach 2-4.10.2014.

22. edycję targów Hodiny a Klenoty 2013 odwiedziło 5 944 gości. Mogli się oni zapoznać z najlepszymi ofertami zegarków, zegarów i biżuterii. 164 wystawców, łącznie z przedstawicielami marek, zaprezentowało swoje ofery na powierzchni wystawienniczej o wielkości 5 494 m2. Wydarzenie było wyjątkową okazją, podczas której klienci, jak i przedsiębiorcy, mogli przetestować i sprawdzić biżuteriię oraz zegarki w prawdziwym życiu, nie tylko wirtualnie.

Do 31 maja 2014 wystawcy mają szansę kupienia stoiska w cenie 652 Euro. Więcej informacji na www.hodinyaklenoty.cz.

Organizatorzy targów serdecznie zapraszają do Pragi!
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.