Opublikowane przez:Andrzej Sadowski (administrator) - PB Group

Data: 06/10/2014 19:42:50
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Inne imprezy targowe | Źródło: art-sfera.pl
Art Sfera – Targi Sztuki i Designu już w najbliższą niedzielę!
Już za kilka dni odbędą się Targi Sztuki i Designu ART SFERA. Trzecia edycja targów odbędzie się w niedzielę 15 czerwca br., w godzinach 11-20, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Kolejne spotkanie Art Sfera to spotkania z projektantami i twórcami, którzy zaprezentują sztukę użytkową, artykuły wyposażenia wnętrz, modę, galanterię oraz biżuterię. Art Sfera to przede wszystkim zakupy oraz premiery nowych marek.

Wśród wystawców reprezentujących wyposażenia wnętrz znajdą się między innymi: GDEL & GRIN House Design, którzy zaprezentują meble własnej produkcji oraz pokażą swoją ofertę aranżacji i projektów wnętrz. Firma Dedeca zaprezentuje swoje nietypowe artykuły – misy, lampiony, abażury wykonywane z ręcznie wyplatanego, surowego drutu.  Amatorzy wnętrz w energetycznych kolorach, znajdą z pewnością coś dla siebie na stoisku Juicy Colors, gdzie prezentowane będą meble wykonywane techniką patchworkową.

Trzecia edycja Art Sfery to również szereg projektantów związanych z odzieżą i modą. Wśród nich można znaleźć między innymi Marachic - markę stworzoną przez młodą odważną projektantkę czy też marki La Moda i Pawela Projekt oferujące elegancką i stylową odzież. Wśród wystawców odzieżowych znajdą się również marki z odzieżą street wear takie jak ACH Design czy też Koszulki Kurdemol. Wśród wystawców odzieżowych pojawiła się również firma TCity, która zajmuje się projektowaniem koszulek z nadrukami związanymi z Polskimi miastami.

Ta edycja wyjątkowo obfituje w projektantów kierujących swoją ofertę do rodziców i dzieci. Nie zabraknie odzieży dla maluchów, których reprezentują: Pracownia Krawiecka Kropek, Boka i Hultaj Polski. Pojawią się również projektanci oferujący zabawki dla dzieci - Kartoniaki oraz pracownia Czarna Małpa. Pracownia Kropka w Kropkę to z kolei projektanci, którzy w swojej ofercie mają szerokie spektrum artykułów dla mamy i dziecka.

Podczas spotkania nie zabraknie również projektantów dodatków i akcesoriów – uczestnicy spotkania będą mieli możliwość bezpośrednich zakupów od autorów takich jak Pracownia Boudoir on the Moon czy też OneOnes Creative Studio tworząceunikalne torby i pokrowce z Tyveku®

Targi Art Sfera to również autorska i artystyczna biżuteria, którą reprezentują projektanci znani już na polskim rynku tacy jak Olga Zielińska, The Jewel Within czy też Pan Don. Na uwagę zasługuje również stoisko D3D – pracownia, która zajmuje się wykonywaniem biżuterii w technologii druku 3D.

Nowością podczas tegorocznych targów, będzie możliwość bezpłatnego drukowania zdjęć w trakcie trwania wydarzenia z instagramów - również ze zdjęć zrobionych na bieżąco na miejscu. O tę atrakcję zadbał nowy partner wydarzenia – Instadruk.

Trzecia edycja targów odbędzie się w dobrze znanym warszawiakom, Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, w niedzielę 15 czerwca 2014 r.


Patroni Medialni targów Art Sfera: PB.info.pl, Dawanda.pl, Design It Poland, LadnieNaprawie.pl, Polki.pl, Product Placement, Trendz.pl, YouArtMe.com,


Partnerzy Wydarzenia: Creative Poland, Fantasmatic, Instadruk.pl, Ubrany Dom, Sztukarnia

Więcej informacji dot. targów dostępne na www.art-sfera.pl oraz https://www.facebook.com/ArtSfera
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.